INSTALACJE-GRALA

Oferta

Nowoczesne systemy ogrzewania

Funkcjonujemy na rynku instalacyjnym już od 1994 roku, zyskaliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów. Opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz wiedzy fachowej, świadczymy kompleksowe usługi instalatorskie na najwyższym poziomie. Wysoko wykwalifikowany zespół, uczestniczący w licznych szkoleniach, sprawia, że oferujemy najnowsze ale przy tym sprawdzone technologie oraz praktyczne rozwiązania. Wiedza fachowa i ogromne doświadczenie sprawiają, że bezproblemowo finalizujemy nawet najambitniejsze projekty. Pomagamy również przy realizacji inwestycji z wykorzystaniem bezzwrotnych dotacji na modernizację i nowe instalacje. Instalacje wodne, kanalizacyjne, grzewcze, gazowe, pompy ciepła, kotły olejowe i gazowe, rekuperacja, zmiękczacze wody, przydomowe oczyszczalni, solary.

Systemy ogrzewania podłogowego

Ogrzewanie podłogowe upowszechniło się w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Sprzyjało temu przede wszystkim obniżenie zapotrzebowania budynków na ciepło. Jednak podłogówka to system dający po prostu komfort i korzystny dla naszego samopoczucia rozkład temperatury.

Pompy ciepła

Efektywne i ekologiczne systemy ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Rekuperacja

Wentylacja mechaniczna, opiera się na ruchu powietrza wytwarzanym przez maszynę, czyli rekuperator

Fotowoltaika

mogą służyć do podgrzewania wody użytkowej oraz wspomagać instalację centralnego ogrzewania.

BIAŁY MONTAŻ

podłączenie umywalek, wanien, brodzików, sedesów i innych elementów ceramicznych oraz armatury kończącej instalacje ciepłej i zimnej wody w konkretnych punktach odbiorczych. Jest on bardzo ważny z dwóch powodów: przede wszystkim ma on nie tylko zdobić wnętrze, ale również gwarantować użytkownikom mieszkania wysoki poziom bezpieczeństwa. Tutaj liczy się nie tylko fachowa ręka majstra, ale również odpowiedni dobór: uszczelek, taśm izolacyjnych, fug i silikonów.

Gotowy do działania?

Zapraszamy do kontaktu!