Fotowoltaika

Funkcjonujemy na rynku instalacyjnym już od 1994 roku, zyskaliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów. Opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz wiedzy fachowej, świadczymy kompleksowe usługi instalatorskie na najwyższym poziomie. Wysoko wykwalifikowany zespół, uczestniczący w licznych szkoleniach, sprawia, że oferujemy najnowsze ale przy tym sprawdzone technologie oraz praktyczne rozwiązania. Wiedza fachowa i ogromne doświadczenie sprawiają, że bezproblemowo finalizujemy nawet najambitniejsze projekty. Pomagamy również przy realizacji inwestycji z wykorzystaniem bezzwrotnych dotacji na modernizację i nowe instalacje. Instalacje wodne, kanalizacyjne, grzewcze, gazowe, pompy ciepła, kotły olejowe i gazowe, rekuperacja, zmiękczacze wody, przydomowe oczyszczalni, solary.

Wydajne instalacje fotowltaiczne

Dzięki inwestycji w panele fotowoltaiczne możesz obniżyć koszty energii elektrycznej w swoim domu nawet do zera! Na instalację można otrzymać dofinansowanie z funduszów europejskich, dzięki czemu inwestycja staje się jeszcze bardziej opłacalna, a zarazem mniej dotkliwa dla budżetu domowego. Nie czekaj, skontaktuj się z Nami!

Panele fotowoltaiczne inwestycją w przyszłość!

Czy wiesz, że Twoja instalacja fotowltaiczna może zwrócić się nawet już po 6 latach? Jeżeli chcesz wykluczyć prąd ze swoich domowych rachunków to rozwiązanie jest dla Ciebie –  zadzwoń!

Kontakt

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza, który znajduje się obok.

607 566 688

Nowy Rynek 4, Murowana Goślina

jacekgrala@op.pl

Formularz kontaktowy